Slide background

Żywienie dla szkół i przedszkoli

IMG_6546

IMG_6836Nadrzędnym celem Gospodarzy KUCHNI jest serwowanie dzieciom prawidłowo zbilansowanej, świeżej i zdrowej żywności, bez dodatku glutaminianu sodu, ekstraktu drożdżowego, sztucznych i identycznych z naturalnymi barwników i aromatów, konserwantów i sztucznych substancji słodzących.

W ofercie żywieniowej uwzględniamy potrzeby dietetyczne i preferencje żywnościowe uczniów, a podczas organizacji i realizacji żywienia, korzystamy z porad specjalistów z zakresu żywienia człowieka i dietetyki. Posiłki proponowane w menu miesięcznych przygotowywane są z produktów sezonowych, odpowiadających poszczególnym porom roku. Tworząc menu powracamy do tradycyjnych przepisów, wprowadzamy różnego rodzaju kasze nie zapominając jednocześnie o ryżu i ulubionych przez dzieci tradycyjnych ziemniakach.

Nasz zestaw obiadowy składa się z: zupy, drugiego dania z napojem oraz deseru.

Wszystkie desery są własnej produkcji należą do nich m.in.  ciasta własnego wypieku, sałatki warzywne i owocowe, zdrowe desery jogurtowe, musy owocowe, batoniki owsiane. Staramy się również propagować w szkołach przygotowywane przez nas zdrowe śniadania, na które serwujemy pieczywo własnego wypieku, uzupełnione o naturalne wędliny, białe gruboziarniste sery, świeże warzywa oraz przygotowane przez nas różnego typu pasty z: awokado, cieciorki, papryki, jajka.
Bardzo ważne jest dla nas wdrażanie od najmłodszych lat prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci, dlatego naszym priorytetem jest rozpowszechnianie wiedzy o zasadach prawidłowego żywienia poprzez rozmaite formy, choćby takie jak gotowe ulotki, plakaty, wywieszki promujące określone grupy produktów wraz z prawidłowymi zachowaniami i nawykami żywieniowymi.

IMG_6856
Dla rodziców, współpracujących z nami szkół, uruchomiliśmy portal zamówieniowy, dzięki któremu cała procedura zamawiania obiadów odbywa się przez naszą firmę.
Do każdej współpracującej z nami placówki szkolnej lub przedszkola dostarczane jest co miesiąc menu , które jednocześnie jest dostępne dla rodziców na portalu zamówieniowym.
Rodzic zamawiając obiad dla dziecka DO SZKOŁY , może sam skonfigurować posiłek dokonując wyboru pomiędzy zamówieniem jednej ze składowej proponowanego przez nas zestawu obiadowego. W PRZEDSZKOLACH obowiązują pakiety dzienne składające się ze śniadania /lub dwóch śniadań/ z napojem, obiadu w skład,  którego wchodzi zupa, drugie danie i napój oraz deseru Udostępniamy również możliwość zamawiania obiadów dla dziecka na dowolny okres. Nasza oferta cenowa obejmuje   rabaty cenowe dla rodzin wielodzietnych.
W naszej działalności ogromną rolę odgrywa estetyka podawania posiłków oraz estetyka otoczenia, w jakim są konsumowane przez dzieci obiady.

  IMG_6863IMG_6655Dlatego instytucjom szkolnym oferujemy usługę:

– adaptacji i najmu pomieszczeń stołówek i jadalni szkolnych

– adaptacji i najmu sklepików szkolnych- wprowadzenie do sprzedaży zdrowych produktów

– doposażenia najmowanych pomieszczeń -aranżację wnętrz najmowanych pomieszczeń

    School Staiging

         

                                                            Zapraszamy serdecznie do współpracy!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Zamów Posiłek

Contact Us

Loading...

Facebook