Slide background

O firmie

TROCHĘ O NAS….

 

Jesteśmy firmą rodzinną z osiemnastoletnim doświadczeniem gastronomicznym. Kochamy kuchnię, tak po prostu, stąd nazwa naszej pracowni.

Pasjonuje nas dobre i zdrowe gotowanie. Uwielbiamy nasze dzieci, a ponieważ mamy ich wesołą gromadkę, wiemy co jest dla nich najlepsze i wiemy jak dla nich gotować…

Z tą pasją i doświadczeniem wychodzimy naprzeciw wszystkim Państwu, aby pomóc złamać stereotyp, że zdrowe żywienie jest niesmaczne i nudne.

Przyszedł czas aby odpowiedzieć sobie na pytanie, jak ważny jest starannie skomponowany jadłospis w prawidłowym rozwoju psychofizycznym naszych pociech,

nie tylko tych najmniejszych, ale także tych w okresie dojrzewania?

Nasza firma, wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego rodzica i nauczyciela , proponując żywienie zdrowe i jednocześnie smaczne jak u mamy.

Pracujemy tylko na naturalnych, świeżych produktach i sprawdzonych, wypracowanych przez nas  recepturach.

Korzystamy z zaprzyjaźnionych gospodarstw i osobiście dobieramy wszystkie warzywa i owoce. Nie używamy glutaminianu sodu, białego cukru, wegety oraz spulchniaczy.

Stosujemy natomiast doskonałe zamienniki jak : syropy, miody, świeże zioła. Stawiamy na zapomniane pysznie podane kasze, mąki i makarony pełnoziarniste, płatki owsiane i kukurydziane.

Powracamy do ulubionych babcinych smaków. Gotujemy zgodnie z porami roku, położeniem geograficznym i tradycją .

Przypominamy wartości smakowe i odżywcze zapomnianych buraków, rzepy,pasternaku, selera.

IMG_6776

W naszej kuchni unosi się zapach
 świeżych ziół z domowego ogródka , świeżych warzyw …..

Świadczymy  kompleksową obsługę cateringową dla:

-instytucji edukacyjnych

-firm

– rodzin

Skomponujemy dla Państwa indywidualne menu, zadbamy o aranżację pomieszczeń, florystyczną i plastyczną oprawę każdej uroczystości.

Zapraszamy serdecznie do współpracy,

Gospodarze KUCHNI

Zamów Posiłek

Contact Us

Loading...

Facebook