O firmie

TROCHĘ O NAS

Jesteśmy firmą rodzinną z 18-letnim doświadczeniem gastronomicznym. Kochamy kuchnię, tak po prostu – stąd nazwa naszej pracowni.

Pasjonuje nas dobre i zdrowe gotowanie, a inspiracją do tego jest nasza wesoła gromadka, dzięki której każdego dnia poznajemy nowe dziecięce smaki i stale udoskonalamy tworzone przez nas menu – wszystko po to, by serwowane przez nas posiłki były nie tylko odpowiednio zbilansowane pod względem wartości odżywczych, ale też smaczne i kolorowe. Udowadniamy, że zdrowe żywienie nie musi być nudne!

Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego rodzica i nauczyciela, proponując żywienie zdrowe i jednocześnie smaczne jak u mamy. Pracujemy tylko na naturalnych, świeżych produktach i sprawdzonych, wypracowanych przez nas recepturach.

Korzystamy z dobrodziejstw zaprzyjaźnionych gospodarstw osobiście dobierając wszystkie składniki. Utrzymanie najwyższej jakości przygotowywanych przez nas posiłków to nasz priorytet. Nie używamy glutaminianu sodu, białego cukru, wegety oraz spulchniaczy. Stosujemy natomiast doskonałe zamienniki takie, jak syropy, miody czy świeże zioła. Chętnie wracamy do ulubionych babcinych smaków i, co istotne, gotujemy zgodnie z porami roku stawiając na świeże i zdrowe sezonowe produkty.

Skomponujemy dla Państwa indywidualne menu, zadbamy o aranżację pomieszczeń, florystyczną i plastyczną oprawę każdej uroczystości.
Zapraszamy serdecznie do współpracy,
Gospodarze KUCHNI

Świadczymy kompleksową obsługę cateringową dla:

instytucji edukacyjnych
firm
rodzin