Dla Szkół i przedszkoli

Oferta dla szkół i przedszkoli

Nadrzędnym celem Gospodarzy  KUCHNI jest serwowanie dzieciom prawidłowo zbilansowanej, świeżej i zdrowej żywności, bez dodatku glutaminianu sodu, ekstraktu drożdżowego, sztucznych i identycznych z naturalnymi barwników i aromatów, konserwantów i sztucznych substancji słodzących.

W ofercie żywieniowej uwzględniamy potrzeby dietetyczne i preferencje żywnościowe uczniów, a podczas organizacji i realizacji żywienia, korzystamy z porad specjalistów z zakresu żywienia człowieka i dietetyki. Posiłki proponowane w  menu miesięcznych  przygotowywane są z produktów sezonowych, odpowiadających poszczególnym porom roku. Tworząc menu powracamy do tradycyjnych przepisów, wprowadzamy różnego rodzaju kasze nie zapominając jednocześnie o ryżu i ulubionych przez dzieci tradycyjnych ziemniakach. Nasz zestaw obiadowy składa się z: zupy, drugiego dania z napojem oraz deseru. Wszystkie desery są własnej produkcji należą do nich m.in.: ciasta własnego wypieku, sałatki warzywne i owocowe, zdrowe desery jogurtowe, musy owocowe, batoniki owsiane. Staramy się również propagować w szkołach  przygotowywane przez nas zdrowe śniadania, na które serwujemy  pieczywo własnego wypieku, uzupełnione o naturalne wędliny, białe gruboziarniste sery, świeże warzywa oraz  przygotowane przez nas różnego typu pasty z: awokado, cieciorki, papryki, jajka.

Bardzo ważne jest dla nas wdrażanie od najmłodszych lat prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci, dlatego naszym priorytetem jest rozpowszechnianie wiedzy o zasadach prawidłowego żywienia poprzez rozmaite formy, choćby takie jak gotowe ulotki, plakaty, wywieszki promujące określone grupy produktów wraz z  prawidłowymi zachowaniami i nawykami żywieniowymi.

Dla rodziców współpracujących z nami szkół uruchomiliśmy portal zamówieniowy, dzięki któremu cała procedura zamawiania obiadów odbywa się przez naszą firmę. Do każdej współpracującej z nami placówki szkolnej lub przedszkola dostarczane jest co miesiąc menu , które jednocześnie jest dostępne dla rodziców na portalu zamówieniowym. Każdy z rodziców zamawiając obiad dla dziecka na portalu , może sam skonfigurować posiłek dokonując wyboru po między zamówieniem  jednej ze składowej proponowanego przez nas zestawu obiadowego.

Udostępniamy również możliwość zamawiania obiadów dla dziecka na dowolny okres. Dla rodziców, którzy składają zamówienie jednorazowo na cały miesiąc proponujemy rabaty cenowe. Mamy w swojej ofercie również przewidziane  rabaty dla rodzin wielodzietnych.

W naszej działalności ogromną rolę odgrywa estetyka podawania posiłków oraz estetyka otoczenia, w jakim są konsumowane przez dzieci obiady.

Dlatego instytucjom szkolnym oferujemy usługę:

adaptacji i najmu pomieszczeń stołówek i jadalni szkolnych

adaptacji i najmu sklepików szkolnych- wprowadzenie do sprzedaży zdrowych produktów

automatów vendingowych ze zdrową żywnością

doposażenia najmowanych pomieszczeń

aranżację wnętrz najmowanych pomieszczeń- School Staiging

Zapraszamy serdecznie do współpracy !
Gospodarze KUCHNI